WIĄZAR – DACH

Obiekty rolnicze

Wiązary dachowe dla obiektów rolniczych

Ciągły rozwój gospodarstw rolniczych wymusza ciągłe inwestycje w maszyny do produkcji rolnej, ciągniki i inne urządzenia. A my zapewniamy schronienie dla takiego sprzętu. Budowa prefabrykowanych obiektów rolniczych, budowa wiat, budowa magazynów to nasza domena. Wykonujemy modernizacje dachów już istniejących budynków z wykorzystaniem technologii prefabrykowane wiązary dachowe.

Od ponad 20 lat projektujemy, produkujemy i montujemy dachy na garażach, wiaty, magazyny. U nas zamówisz dach prefabrykowany do obór, chlewni, kurników, ujeżdżalni dla koni i wielu innych budynków.

Przy projektowaniu obiektów rolniczych należy wziąć pod uwagę wpływ azotu na konstrukcję budynku. Dotyczy to głównie obór, chlewni, kurników. W takich warunkach konstrukcje metalowe narażone są na szybszą korozję, nawet ocynkowane elementy stalowe po kilku latach ulegają korozji. Rozwiązanie systemowe Mitek, na którym bazujemy w naszych realizacjach wprowadzają płytki ze stali nierdzewnej odporne na wyjątkowe warunki panujące w obiektach inwentarskich.

Projekt, realizacja jak również adaptacja już gotowego projektu jest naszą domeną. Zleć nam wykonanie i postaw na wieloletnie doświadczenie.