O firmie

O firmie

Przedsiębiorstwo WIĄZAR-DACH powstało w 2000 roku. Od tamtej pory systematycznie wzbogacaliśmy się o nową wiedzę i doświadczenia, budując domy szkieletowe zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki wykorzystaniu zalet nowoczesnej technologii łączenia drewna płytkami kolczastymi, uruchomiliśmy również produkcję prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MITEK. Nasz profesjonalizm potwierdza międzynarodowa licencja, przyznawana nielicznym i wyróżniającym się na rynku firmom.

WIĄZAR-DACH cechuje ponadto doświadczenie w projektowaniu oraz realizowaniu nietypowych obiektów. Nieustannie inwestujemy w sprzęt oraz w nowe technologie, aby świadczyć usługi o najwyższym standardzie jakości i w dogodnym terminie czasowym dla naszych Klientów.

Każdego dnia rozwijamy się właśnie z myślą tych nawet najbardziej wymagających Klientach, czyniąc naszą firmę nowoczesną i wychodzącą naprzeciw najnowszym trendom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

foto_kontakt
 budowa dachów, prefabrykowane wiązary dachowe, kratownice dachowe, dźwigar dachowy, bindry dachowe, wiązary kratowe, płyta kolczasta, dachy prefabrykowane, budowa dachu, szkielety dachowe, szkielety drewniane, dachy łódź, wiązary dachowe wrocław, bindry dachowe Warszawa