O firmie

O firmie

 

Przedsiębiorstwo WIĄZAR-DACH powstało w 2000 roku. Od tamtej pory systematycznie wzbogacaliśmy się o nową wiedzę i doświadczenia, budując domy szkieletowe zarówno w Polsce, jak i za granicą. Dzięki wykorzystaniu zalet nowoczesnej technologii łączenia drewna płytkami kolczastymi, uruchomiliśmy również produkcję prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MITEK. Nasz profesjonalizm potwierdza międzynarodowa licencja, przyznawana nielicznym i wyróżniającym się na rynku firmom.

WIĄZAR-DACH cechuje ponadto doświadczenie w projektowaniu oraz realizowaniu nietypowych obiektów. Nieustannie inwestujemy w sprzęt oraz w nowe technologie, aby świadczyć usługi o najwyższym standardzie jakości i w dogodnym terminie czasowym dla naszych Klientów.

Każdego dnia rozwijamy się właśnie z myślą tych nawet najbardziej wymagających Klientach, czyniąc naszą firmę nowoczesną i wychodzącą naprzeciw najnowszym trendom.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

foto_kontakt
 budowa dachów, prefabrykowane wiązary dachowe, kratownice dachowe, dźwigar dachowy, bindry dachowe, wiązary kratowe, płyta kolczasta, dachy prefabrykowane, budowa dachu, szkielety dachowe, szkielety drewniane, dachy łódź