WIĄZAR – DACH

Belki stropowe Posi-Joist

Belka stropowa Posi-Joist

Belki stropowe POSI-JOIST, oparte na zaawansowanej technologii MiTek, to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie konstrukcji stropów drewnianych. Stanowią one hybrydowe połączenie dwóch belek górnej i dolnej wykonanych z drewna C24, zintegrowanych za pomocą metalowego łącznika – Krzyżulca, wykonanego z blachy stalowej. Ta nowoczesna konstrukcja zapewnia niezwykle sztywną belkę stropową, charakteryzującą się wyjątkową stabilnością. Jedną z kluczowych zalet POSI-JOIST jest możliwość swobodnej adaptacji węzłów komunikacyjnych wewnątrz stropu, bez konieczności ingerencji w jego strukturę. Przestrzeń między belkami i krzyżulcami umożliwia swobodne umieszczenie instalacji elektrycznych, kanalizacyjnych i wodnych.

fot. MiTek

W przypadku tego typu stropów, zalecamy stosowanie specjalnych okuć, które pozwalają na integralne połączenie wszystkich elementów, tworząc spójną konstrukcję stropu. Ponadto, istotną rolę odgrywają dodatkowe warstwy pokrycia, które poprawiają izolacyjność akustyczną, odporność ogniową i zabezpieczają przed drganiami. POSI-JOIST to nie tylko solidność konstrukcji, ale także elastyczność w adaptacji do różnorodnych potrzeb projektowych. Wybierając belki stropowe POSI-JOIST, inwestujesz w nowoczesne, trwałe i efektywne rozwiązanie dla różnego rodzaju obiektów budowlanych.

Zainwestuj w solidność, estetykę i bezpieczeństwo. Wybierając nasze wiązary dachowe, inwestujesz w doskonałość. Daj swojemu dachowi nowe życie z nami – doświadcz profesjonalizmu i korzyści, które trwają przez lata.