Stajnie

Obiekty rolnicze

Budynki inwentarskie jak stajnie wymagają zapewnienia odpowiedniej wentylacji i izolacji konstrukcji. Taki mikroklimat zapewnia drewno. Z wykorzystaniem konstrukcji prefabrykowanych szybko i sprawnie zbudujemy dla Państwa stajnię czy ujeżdżalnię koni oraz inne obiekty rolnicze jak i dachy na budynki murowane.

Projekty i wykonanie dachów prefabrykowanych z wykorzystaniem wiązarów dachowych to nasza domena od wielu lat. Zbudujemy dach i konstrukcje budynków od projektu do oddania wszelkiego rodzaju garaży, wiat, magazynów jak również obór, chlewni, kurników, ujeżdżalni dla koni.

Zapraszamy do indywidualnego kontaktu w celu omówienia założeń i warunków współpracy przy budowie obiektów stajni i innych obiektów rolniczych.

budowa dachów stajni, prefabrykowane wiązary dachowe dla stajni, kratownice dachowe stajnia, dźwigar dachowy stajnia, bindry dachowe stajnia, wiązary kratowe stajnia, płyta kolczasta stajnia, dachy prefabrykowane stajnia, budowa dachu stajnia, szkielety dachowe, szkielety drewniane, dachy łódź, dachy Wrocław, dachy dla stajni