Obory

Obiekty rolnicze

Ciągły rozwój gospodarstw rolniczych wymusza ciągłe inwestycje w maszyny do produkcji rolnej, ciągniki i inne urządzenia. A my zapewniamy schronienie dla takiego sprzętu. Budowa prefabrykowanych obiektów rolniczych, budowa wiat, budowa magazynów to nasza domena. Wykonujemy modernizacje dachów już istniejących budynków z wykorzystaniem technologii prefabrykowane wiązary dachowe.

Od ponad 20 lat projektujemy, produkujemy i montujemy dachy na garażach, wiaty, magazyny. U nas zamówisz dach prefabrykowany do obór, chlewni, kurników, ujeżdżalni dla koni i wielu innych budynków.

Przy projektowaniu obiektów rolniczych należy wziąć pod uwagę wpływ azotu na konstrukcję budynku. Dotyczy to głównie obór, chlewni, kurników. W takich warunkach konstrukcje metalowe narażone są na szybszą korozję, nawet ocynkowane elementy stalowe po kilku latach ulegają korozji. Rozwiązanie systemowe Mitek, na którym bazujemy w naszych realizacjach wprowadzają płytki ze stali nierdzewnej odporne na wyjątkowe warunki panujące w obiektach inwentarskich.

Projekt, realizacja jak również adaptacja już gotowego projektu jest naszą domeną. Zleć nam wykonanie i postaw na wieloletnie doświadczenie.

budowa dachów obory, prefabrykowane wiązary dachowe na garaż, kratownice dachowe na garaż, dźwigar dachowy na oborę, bindry dachowe dla rolnictwa, wiązary kratowe obora, płyta kolczasta połączenia drewna, dach prefabrykowany na wiatę, budowa dachu chlewni, szkielety dachowe obora, szkielety drewniane rolnictwo